Baymed Medikal

Baymed Sağlık Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. medikal ürünler tasarlamak ve üretmek için 2016 yılında Kilis-Türkiye’ de kurulmuştur. Özellikle ameliyat proseslerinde ve daha pek çok alanda kullanılan tek kullanımlık geniş bir ürün yelpazesi tasarlamaya ve üretmeye odaklanmıştır. En büyük hammadde girdilerinden olan nonwoven üretimini de Holding bünyesinde gerçekleştirebilen entegre bir tesise sahip olan Baymed, bu özelliği ve sunduğu ürün gamıyla ender markalardan biridir.

Saygın profesyonel bir deneyimden gelen geniş bir ürün portföyüne sahip Baymed, her yıl yeni ürün ve modeller ekleyerek ürün gamını geliştirmektedir. Yeni tesislerinde Class 10.000 ve 100.000 Temiz Odaları içerisinde yürütülmekte olan üretim süreçlerinin tümü ISO 9001, ISO 13795, ISO 13485 ve CE Standartlarına uygun olarak yönetilmekte ve izlenmekte olan Baymed, kendi bünyesinde barındırdığı ve yüksek kapasiteli sterilizasyon parkuru ile güvenilir ve sürekli bir üretim kalitesinde hizmet vermeyi birincil hedef olarak belirlemektedir.

Aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış üreticilere ve markalara OEM üretim hizmeti de vermekteyiz. Kendi Markasını Etiketleme, hacimli üretim ve diğer üretim seçenekleri servis opsiyonlarımız arasındadır.

Baymed Sağlık Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. “Baymed” ve “Nova Healthcare” markalarıyla, müşteri talebine en hızlı şekilde cevap vererek; deneyimli bir yönetim ekibi ve eğitimli çalışanları tarafından benimsenmiş yeni nesil teknoloji, toplam kalite yönetim sistemi, inovasyon ve yalın üretim ilkeleriyle küresel pazardaki kilit oyunculardan biri olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

Baymed bunu, müşteri ihtiyaçlarını kişiye özgü bir yaklaşımla, müşterilerinin daha düşük maliyet ve daha iyi sonuç talep eden bir ortamda hiç yorulmadan daha iyi anlamak için yapıyor. Sağlık hizmeti sunucularının en iyi şekilde performans göstermelerine yardımcı olmak için en sağlam ürün portföyünü ve koruyucu bakım çözümlerini sunmaktadır.

Genel Merkezimiz Kilis-Türkiye’ de olmasına rağmen, İstanbul-Türkiye ve Thale-Almanya'da da operasyon ofisleri ve depolarımız bulunmaktadır. Her zaman söylediğimiz sloganımız: "Sağlığınız için çalışıyoruz".

Tek bir amacımız var - Dünya üzerindeki sağlık hizmetlerindeki performansı artırmak!