Baymed Medikal

Baymed, ürün ve üretim proses kalitesinin artması için Ar-Ge çalışmalarına önem veren yenilikçi bir organizasyondur.

İhtiyaç duyduğumuz otomatik ve digital makine ihtiyaçlarımızı kendimiz tasarlayıp üretmekteyiz. Üniversite ve Teknoloji Transfer Ofisleri ile sıkı ilişkiler kurarak birçok TÜBİTAK projesi yürütmekteyiz.

Laboratuvarımızda çeşitli fiziksel testler ve kimyasal deneyler yapabilmekteyiz. İhtiyaç halinde çalışmalarımızı uluslararası akredite laboratuvarlara da taşımaktayız.

Baymed Ar-Ge ve fikri haklar ilişkisini güçlendirip, yaratıcılığı ve yenilikçiliği artıran Ar-Ge faaliyetleri çerçevesinde, gelecek teknolojileri öngörerek ve uygulamaya geçirerek sektörde öncü olmak amacındadır.

Konusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve gelişmelere hızla adapte olmakta, yenilikçi ve bilimsel çalışan takımında, uzmanları, tasarımcıları, mühendisleri ve paydaşlarıyla gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile yüksek kalite standartlarında ürünler oluşturarak, satın alma, kullanma, servis aşamalarında %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Hedefimiz hasta ve sağlık personelinin güvenliğini arttırırken, sağlık hizmetlerinin maliyetini düşürmektir.

- Yeni ürünler ve mevcut ürünlerde yapılan geliştirmeler;

- Konsept ve Detay Dizayn fazları takip edilerek;

- Mühendislik Analizleri ile teorik olarak doğrulandıktan sonra;

- Geliştirme fazında yeteri kadar üretilen Prototip ve Numune parçalar ile detaylı Laboratuar ve Saha Test Doğrulama çalışmaları tamamlandıktan sonra;

- Proje yönetim anlayışı ve teknikleri kullanılarak müşteri hizmetine sokulur.

Baymed olarak Ar-Ge çalışmalarına ve Inovasyona çok büyük önem vermekte, müşterilerimizin %100 memnuniyet duyacakları ürünleri en ekonomik, en kaliteli ve en hızlı onlara ulaştırabilmek için sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu minvalde yakın gelecekte Ar-Ge Merkezi kurmak için aksiyon almış durumdayız.